Майданчик для змагань пожежних-рятувальників та учасників проекту «Школа безпеки» На реалізації

Доданий
08.05.2018
Номер
7
Велоінфраструктура та спорт

Облаштування майданчику для проведення тренувань та змагань юних пожежників, рятувальників та учасників проекту «Школа безпеки», а також учасників Європейської програми CTIF. Місце підходить також для активного, екстремального дозвілля.

Автор проєкту
Михайло
Михайло Келембет
Бюджет
196 400 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Комунальна, 7, Южне

Опис

Проблема

Щорічно в місті Южному проходять міські етапи Всеукраїнських змагань юних пожежних-рятувальників серед шкіл Южного. Проходять вони на базі пожежної частини міста. Кожного разу дається в знаки гостра нестача обладнання, підготовка етапів до змагань, а також техніка безпеки при цьому вимагає щорічного точкового вирішення. Бракує обладнання та місця тренування для підготовки молоді до участі у Європейських зборах добровільних пожежників за програмою CTIF.

Мета проекту

Створити повноцінний майданчик для проведення тренувань та змагань юних пожежників, рятувальників та учасників проекту «Школа безпеки», участь в яких беруть школи міста Южного, а також підготовка молоді до участі у Європейських зборах добровільних пожежників за програмою CTIF.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування

1. Облаштування майданчику на базі пожежної частини міста Южного спеціальними етапами для змагань з урахуванням технічних рішень з техніки безпеки.
2. Придбання обладнання та спеціального спорядження для тренувань і змагань.

Для кого цей проект

Молодь міста Южного, учні шкіл Южного.

План заходів з реалізації проекту

1. Облаштувати учбову вежу пожежної частини страховими пристроями та провести косметичний ремонт;
2. Облаштувати учбову вежу засобами скелелазіння – спеціальними зачепами (аналог скеледрому).
3. Облаштувати етапи для змагань технічними рішеннями з техніки безпеки (засоби елементарної безпеки, охорони праці, запобігання ушкоджень дітей тощо);
4. Придбати спеціальне спорядження і оснащення для проведення змагань.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зростання рівня охоплення дітей фізкультурою, спортом та активним відпочинком. Формування у молоді світогляду з позиції безпеки, вироблення навичок дій у надзвичайних ситуаціях, у разі пожежі та в екстремальних умовах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

- обставини непереборної сили соціального характеру (випадки, які не піддаються розумному контролю, такі події, як війна, ембарго, випадки громадянської непокори виконавців робіт даного проекту);
- надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру (землетруси з непередбачуваними наслідками, техногенні аварії на об’єктах підвищеної небезпеки, пов’язані з викидом небезпечних хімічних та радіоактивних речовин, якщо проект у зоні ураження);
- зміна локації для реалізації.

Приклади (кейси) схожих рішень (в інших містах)

1. Скеледром на базі спортивної школи міста Мелітополь: проект облаштування скеледрому та спортивного альпінізму на базі міської школи. https://melitopol-online.gov.ua/projects/44.
2. УДЦ "Молода гвардія" м. Одеса: облаштовані траси для змагань "Школа безпеки", дружин юних пожежників, спортивного альпінізму. http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/turystychna-robota.

Фотографії