Влаштування спортивного майданчику біля житлового будинку по вул. Т.Г.Шевченка, 5 На реалізації

Доданий
20.08.2018
Номер
1
Комунальне господарство

Створення спортивного майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості молоді. Заняття спортом на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Надає можливості безкоштовно вдосконалювати своє тіло. Ці повноцінні аналоги професійних тренажерів підійдуть багатьом з причини своєї безпеки, зручності

Автор проєкту
Оксана
Оксана Арнаут
Бюджет
195 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шевченка Тараса (Леніна), 5, Южне

Опис

Проблема

1. Територія, на якій планується влаштування спортивного майданчику біля житлового будинку по вул. Т.Г.Шевченка, 5, м. Южного Одеської області має незадовільний естетичний вигляд та стан благоустрою.
2. На даній території у процесі експлуатації виникла деформація та порушення цілісності асфальтобетонного покриття, просідання, велика кількість вибоїн та ям.
3. Конструкції знаходяться в незадовільному стані, частково небезпечні для використання. Металеві частини проржавіли.

Мета проекту

Головною метою будівництва комплексного спортивного майданчика є створення належних умов для організації дозвілля молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя людини.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування

Влаштування спортивного майданчику біля житлового будинку по вул. Т.Г.Шевченка, 5, м. Южного Одеської області дасть можливість поліпшити умови для виховання та відпочинку мешканців різних вікових категорій.

Для кого цей проект

Спортивний майданчик є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку людини. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я людей, виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом людей різних вікових категорій. Є добрим стимулом для початківців до подальшого вдосконалення свого тіла.

План заходів з реалізації проекту

Демонтаж асфальтобетонного покриття, конструкцій які знаходяться в незадовільному стані, частково небезпечні для використання. Монтаж спортивного обладнання (тренажерів). Влаштування покриття території (тротуарна плитка). Додається комерційна пропозиція в якій детально вказано роботи

Ключові показники оцінки результату проекту

Охоплення різних категорій мешканців міста фізичними вправами на свіжому повітрі. Зростання кількості людей, які задіяні до здорового способу життя, що в майбутньому призведе до зменшення захворювань.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

форс-мажорні обставини (напр. стихійні лиха), будівництво поблизу території майданчика

Приклади (кейси) схожих рішень (в інших містах)

https://www.facebook.com/oxana.arnaut/videos/pcb.1172432566228380/1172427026228934/?type=3&theater

Фотографії