Переможці визначені але чи всі?
![](https://s.pb.org.ua/yuzhny.pb.org.ua/news/1033/image/15385791884352_robocha-grupa-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.png?s=f8ae7219da4f58043f694dc51bcc0b0d)
Сьогодні відбулося засідання Робочої групи з питань бюджету участі
На розгляд робочої групи було 6 з 10 потенційних переможців. Пять - 100% , шостий - запропоновано реалізувати. Сьомий на розгляд дипутатів... Очікуємо рішень сесії Южненської міської ради. Наразі переможці розпочинають новий етап співпраці з відповідальними за реалізацію проектів бюджету участі у м.Южному у 2019році. Успіху всім нам!